Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Стали відомі прізвища майже 40 вихідців з Черкащини, котрі воюють на боці терористів
25 лютого 2015, 15:48 Друк


Майже десятитисячний список зрадників України публікує на своїх шпальтах сайт Центру досліджень ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку “Миротворець”.

Про достовірність викладеної сайтом інформації говорить хоча б той факт, що свого часу дані цього ресурсу допомогли заарештувати декількох злочинців-посіпак путінського “Руського міру” та терористів ДНР-ЛНР.  А радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко особисто у фейсбуку закликав патріотів України користуватися та співпрацювати з “Миротворцем” у спільній справі пошуку та притягення до відповідальності ворогів нашого народу.

Журналісти Дзвону відшукали серед сотень сучасних українських «іуд» 35 істот, чия доля так чи інакше перетиналася з Черкащиною.

Тепер знайомтесь – ось вони, новітні черкаські “яничари”:

1. Завгородній Ярослав Васильович / Zavgorodnij Yаroslav Vasilevich

Зрадник Батьківщини. ДНРівский поліцай.

До зради і переходу на сторону окупантів : Буденовський РВ в м. Донецьку. Посада — ст.инспектор штабу. Звання — лейтенант.

Дата наказу про зарахування в міліцію т.з. ДНР — 15.09.2014.

2. Барченко Роман Андрійович / Barchenko Roman Andreevich

Зрадник Батьківщини. ДНРівский поліцай.

До зради і переходу на сторону окупантів : Петрівський РВ в м. Донецьку.

Посада — поліцейський-водій. Звання — сержант.

Дата наказу про зарахування в міліцію т.з. ДНР — 31.10.2014.

3. Постоялко Віталій Вікторович / Postoyalko Vitalij Viktorovich

Зрадник Батьківщини. ДНРівский поліцай.

До зради і переходу на сторону окупантів : Донецьке міське управління. Відділ карного розшуку. Посада — оперуповноважений. Звання — капітан.

Дата наказу про зарахування в міліцію т.з. ДНР — 09.09.2014.

4. Лихманюк Олександр Миколайович / Lyhmanyuk Aleksandr Nikolaevich

Зрадник Батьківщини. ДНРівський поліцай. Заступник начальника Пролетарського РО – начальник ПОБ, майор поліції.

До зради і переходу на сторону окупантів : Пролетарський РО в м. Донецьку. Посада — зам.нач. РО-нач. ПОБ. Звання — майор.

Рідне місто – Умань, Україна. Місто проживання – Донецьк, Україна.

5. Ермоленко Андрій Володимирович / Ermolenko Andrej Vladimirovich

Терорист

Рідне місто: Черкаси

Резниченко Олександр Миколайович / Reznichenko Aleksandr Nikolaevich

Сепаратист

Ймовірно житель м.Корсунь-Шевченківський .

6. Стельмах Василь Леонідович / Stelmah Vasilij Leonidovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А0669 (м. Керч). Начальник автомобільної і бронетанкової служби.

Звання — капітан.

Коли і яким РВК призваний до війська: Черкаський МВК г.Черкаси.

7. Демьяненко Вадим Вікторович / Demyanenko Vadim Viktorovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А3319 (м. Севастополь). Начальник зміни гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Звання — капітан-лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 08.06.1992 Черкаським РВК г.Черкаси.

8. Шадчин Ігор Іванович / Shadchin Igor Ivanovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А3319 (м. Севастополь). Начальник зміни гідрометеорологічного бюро гідрометеорологічного відділу.

Звання — капітан 3 ранги.

Коли і яким РВК призваний до війська: 30.10.1983 Уманським РВК Черкаской обл.

9. Гордиенко Юрій Миколайович / Gordienko YUrij Nikolaevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А3318 (м. Севастополь). Оперативний черговий відділення бойового управління.

Звання — капітан 3 ранги.

Коли і яким РВК призваний до війська: Черкаським ОВК Черкаси, 31.07.1992.

10. Коростелев Максим Сергійович / Korostelyov Maksim Sergeevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А0199 (А2865, пгт Новоозерное). Кок.

Звання — матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: 14.07.2011.

11. Жариков Дмитро Олександрович / Zharikov Dmitrij Aleksandrovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Управління ВБ і ТрО Командування ВМС ВСУ. Офіцер групи план.упр.ВБ і ТРО.

Звання — підполковник.

Коли і яким РВК призваний до війська: 01.08.1993 Уманським РВК у Черкаській області.

12. Валовий Сергій Павлович / Valovoj Sergej Pavlovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Центр військово-музичного мистецтва ВМС ВСУ (м. Севастополь). Артист першої категорії Апити.

Звання — головний корабельний старшина.

Коли і яким РВК призваний до війська: 10.12.1997 Черскаським МВК Черкаській обл.

13. Маків Роман Леонідович / Makov Roman Leonidovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Ланка учбових плавзасобів Академії ВМС (м. Севастополь). Командир відділення.

Звання — старшина 2 статті.

Коли і яким РВК призваний до війська: 28.11.2008 Смілянсько – Кам’янским ОМВК Черкаської обл.

14. Скибин Тарас Миколайович / Skibin Taras Nikolaevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Ланка учбових плавзасобів Академії ВМС (м. Севастополь). Старшина команди.

Звання — головний старшина.

Коли і яким РВК призваний до війська: 13.05.2003 Смілянський ОМВК Черкаской обл.

15. Молоджанов Сергій Сергійович / Molodzhanov Sergej Sergeevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А0247 (м. Севастополь). Старший кок команди постачання.

Звання — старший матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: 08.08.2013, Черкаським ОМВК.

16. Дирило (Дырило) Михайло Васильович / Dirilo (Dyrilo) Mihail Vasilevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А0247 (м. Севастополь). Фахівець.

Звання — мічман.

Коли і яким РВК призваний до війська: 13.22.00, Смильский РВК.

17. Пархомов Валентин Миколайович / Parhomov Valentin Nikolaevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А0247 (м. Севастополь). Командир групи радіорозвідки радіотехнічної бойової частини.

Звання — старший лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 14.07.2004, Уманським РВК Черкаской обл.

18. Щербатюк Артур Васильович / Scherbatyuk Artur Vasilevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2272 (м. Феодосія). Кулеметник.

Звання — матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: 05.03.2013.

19. Цыганенко Микола Вікторович / Tsyganenko Nikolaj Viktorovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А3346 (м. Севастополь). Начальник відділення супроводу комлексного системи захисту інформації пункту протидії технічним розвідкам на технічного захисту інформації.

Звання — капітан-лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 15.07.2000-17.06.2010 та з 22.07.2013 Черкаським РВК Черкаськоої обл.

20. Реверук Дмитро Петрович / Reveruk Dmitrij Petrovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А4416 (м. Севастополь). Командир відділення технічного обслуговування автомобільної техніки.

Звання — старшина 2 статті.

Коли і яким РВК призваний до війська: 18.04.2011 Уманським ОМВК Черкаської обл.

21. Кошик Микола Володимирович / Koshik Nikolaj Vladimirovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А4416 (м. Севастополь). Заступник начальника штабу по мобілізаційній роботі.

Звання — капітан-лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 13.07.2002 Смилянским ОМВК Черкаской обл.

22. Осипенко Богдан Сергійович / Osipenko Bogdan Sergeevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Начальник продовольчої служби тилу.

Звання — лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 24.07.2009 Черкаська обл.

23. Любимська Оксана Валентинівна / Lyubimskaya Oksana Valentinovna

Зрадник Батьківщини.

Проходила військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшла на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Радіотелефоніст відділення зв’язку взводу управління командира батареї мінометної батареї гірничо-піхотного батальйону.

Звання — старший матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: Маньківський РВК Черкаської обл.

24. Лісовенко Віталій Григорович / Lisovenko Vitalij Grigorevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Старший офіцер відділення по роботі з особовим складом.

Звання — майор.

Коли і яким РВК призваний до війська: 01.08.1995 Черкаська обл.

25. Кукурика Володимир Миколайович / Kukurika Vladimir Nikolaevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Командир механізованої роти механізованого батальйону.

Звання — капітан.

Коли і яким РВК призваний до війська: 28.07.1997 Черкаська обл.

26. Довгань Максим Анатолійович / Dovgan Maksim Anatolievich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Старший стрілець гірничо-піхотного відділення гірничо-піхотного взвод гірничо-піхотної роти гірничо-піхотного батальйон.

Звання — старший матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: Черкаський ОМВК.

27. Бескоровайный Сергій Олегович / Beskorovajnyj Sergej Olegovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А2320 (с. Перевальне). Командир автомобільного відділення автомобільного взводу підвезення военно — технічного майна автомобільної роти батальйону матеріально-технічного забезпечення.

Звання — молодший сержант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 22.05.09 158 ТЦК Черкаської обл.

28. Наклека Сергій Андрійович / Naklyoka Sergej Andreevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Сержант по матеріальному забезпеченню роти матеріального забезпечення військової частини А1100.

Звання — сержант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 02.12.2007 Сакским ОМВК АР Крим.

Уродженець Маньківского району Черкаської обл.

29. Кривенко Максим Вікторович / Krivenko Maksim Viktorovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Пожежник пожежного взводу військової частини А1100.

Звання — матрос.

Коли і яким РВК призваний до війська: 09.01.13 ВК АР Крим м.Симферополь.

30. Штакельберг Дмитро Аркадійович / Shtakelberg Dmitrij Arkadievich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Старший технік розрахунку обслуговування.

Звання — старший лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 22.07.96р.,Черкаський ОВК.

31. Соколенко Олексій Олексійович / Sokolenko Aleksej Alekseevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Помічник начальника інженерно-авіаційної служби.

Звання — капітан.

Коли і яким РВК призваний до війська: 01.08.90р., Черкаський ОВК.

32. Панченко Сергій Іванович / Panchenko Sergej Ivanovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Бортовий авіаційний технік.

Звання — старший лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 01.08.89р., Черкаський ОВК.

33. Заєць Олександр Володимирович / Zayats Aleksandr Vladimirovich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедорівка). Старший авіаційний технік.

Звання — старший лейтенант.

Коли і яким РВК призваний до війська: 10.06.90р., Черкаський ОВК.

34. Дякевич Ольга Валентинівна / Dyakevich Olga Valentinovna

Зрадник Батьківщини.

Проходила військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшла на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедорівка). Офіцер відділення по виховній роботі.

Звання — капітан.

Коли і яким РВК призвана до війська: 01.09.99 р., Рівненський ОВК.

35. Дейнека Микола Анатолійович / Dejneka Nikolaj Anatolevich

Зрадник Батьківщини.

Проходив військову службу у Військово-морських Силах Збройних Сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України у вказані пункти збору.

Перейшов на військову службу до окупантів.

До зради: Військова частина А1100 (пгт Новофедоровка). Бортовий авіаційний технік.

Звання — капітан.

Коли і яким РВК призваний до війська: 01.08.90р., Златопольский РВК (Золтоніський ?), Черкаської обл.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Стали відомі прізвища майже 40 вихідців з Черкащини, котрі воюють на боці терористів