Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Добровольців кличуть на Чигиринщину освячувати зброю
26 лютого 2015, 17:19 Друк

Ювілейні 20-ті вшанування борців за волю України пройдуть на Чигиринщині 25 – 26 квітня 2015 року – повідомляє Український погляд.

Цього року виповнюється 95 років від дня загибелі Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупаки, а також 95 років створення Холодноярської бригади і Степової дивізії – легендарних добровольчих формацій, які взяли участь у всеукраїнському повстанні проти російських окупантів навесні, влітку й восени 1920-го.

Історичний клуб “Холодний Яр”, полк “Азов” та ДУК “Правий сектор”, ініціатори цьогорічних меморіальних заходів у Холодному Яру, закликають усі вояцькі формації та всі патріотичні середовища вшанувати полеглих у Визвольній боротьбі за Українську державність у 1917 – 1920-х та 2014 – 2015 роках під час Всеукраїнської холодноярської прощі.

Заплановано вшанування могил героїв, освячення зброї на берегах Гайдамацького ставу, урочисте прийняття добровольців до лав добровольчих полків і батальйонів, проведення Фестивалів вояцької пісні та документального кіно про Визвольну війну 2014 – 2015 років та інші заходи.

Президент Історичного клубу “Холодний Яр” Роман КОВАЛЬ

Командир полку “Азов” Андрій БІЛЕЦЬКИЙ

Командир ДУК “Правий сектор” Дмитро ЯРОШ


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Добровольців кличуть на Чигиринщину освячувати зброю