Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Автомобіль «швидкої допомоги» з Черкас працюватиме на Луганщині
27 лютого 2015, 13:09 Друк

26 лютого до Сєвєродонецька з Черкаської області було доставлено автомобіль швидкої допомоги. Документацію та ключі прийняли перший заступник голови ОДА Ігор Мартиненков та заступник голови ОДА Євген Бідашко. 

Про це повідомляє Луганська облдержадміністрація на своїй сторінці у "Facebook":

"Після звернення Геннадія Москаля про те, що Луганська область гостро потребує на автомобілі швидкої допомоги підвищеної прохідності, – за активної участі очільника Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, голови обласної ради Валентини Коваленко на сесії було вирішено передати машину на Луганщину, – розповів заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА Олег Найдан. – У свою чергу в обласному центрі екстреної медичної допомоги авто довели до ладу, провівши його капітальний ремонт".

Заступник голови ОДА Євген Бідашко відзначив, що Луганська область зараз дуже потребує подібні "швидкі" високої прохідності для медичного обслуговування як прифронтових районів, так і обласної лікарні, яка створюється у Сєвєродонецьку практично з нуля. Ігор Мартиненков наголосив на тому, що область також ще потребує медичних фахівців, яких не страхає праця в зоні АТО.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Автомобіль «швидкої допомоги» з Черкас працюватиме на Луганщині