Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині визначили кращих спортсменів
27 лютого 2015, 13:10 Друк

Учора в обласній філармонії відбулося свято «Спортивне сузір’я». Під час нього видатних спортсменів, тренерів, працівників галузі фізичної культури та спорту, партнерів та меценатів Черкаської області відзначили почесними нагородами за результатами 2014 року. Про це інформує Черкаська ОДА.

Щоб привітати переможців та номінантів сюди завітали організатори заходу: начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський та в.о. директора Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Анатолій Науменко.

– Свято «Спортивне сузір’я», – каже Максим Васильович, – це та подія, яка об’єднала всіх, хто причетний до спортивного життя: безпосередньо спортсменів, тренерів, меценатів, засоби масової інформації, які інформують населення про досягнення наших спортсменів.

Звернувшись до присутніх, він закликав до активної популяризації спорту серед населення.

Свято вперше стартує в новому форматі. Максим Зеленський розповів, що напередодні проведення відбулась плідна робота з визначення номінантів. Було створено робочу групу, до якої увійшли всі бажаючі голови обласних федерацій з видів спорту, котрі співпрацюють з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації. За рішенням комісії номінантами стали лише спортсмени та юніори, які брали участь у змаганнях серед дорослих. Кращу дитячо-юнацьку спортивну школу було визначено по рейтингу за результатами річної звітності.

Кращих спортсменів визначали в таких номінаціях: «Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту», «Краща спортсменка з олімпійських видів спорту», «Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту», «Кращий тренер з олімпійських видів спорту», «Кращий спортсмен – ветеран», «Краща дитячо-юнацька спортивна школа» та інші.

19-річна боксерка Марина Мальована, котра займається цим видом спорту вже 13 років, стала переможницею у номінації «Краща спортсменка з олімпійських видів спорту». Каже, що для неї ця нагорода виявилася справжнім сюрпризом, а завдячує цим рідному батькові та тренеру в одному обличчі – Андрію Володимировичу. Він, до речі, цього дня також отримав перемогу в номінації «Кращий тренер з олімпійських видів спорту». Розповідає, що виховав багатьох майстрів спорту, поміж них і заслужених, з боксу, кікбоксингу, і насправді раніше хотів навчити свою дочку захищатися в разі потреби. Але з роками тренувань вона показала неабиякі уміння, спробувала себе у змаганнях і ось результат. 

Тато й дочка також розповіли про свої плани на найближче майбутнє. Найперше, чого бажають досягти наступного року, – отримати ліцензію на участь в Олімпійських іграх у Бразилії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині визначили кращих спортсменів