Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські діти активно долучаються до акції «Лист пораненому»
27 лютого 2015, 16:28 Друк

Сьогодні десятки тисяч патріотів захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України; сотні з них, нажаль, з пораненнями перебувають у шпиталях та лікарнях. Усім їм потрібна увага та підтримка небайдужих людей. Тож учнівська молодь Черкащини активно долучається до написання листів, створення малюнків для поранених бійців АТО, які знаходяться на лікуванні – інформує ГромЧе.

У рамках акції „Лист пораненому” Черкаський обласний центр туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради у період з вересня по грудень 2014 року зібрав 164 електронні фотокопії дитячих листів та малюнків з метою формування відповідного збірника. Активними учасниками акції стали вихованці навчальних закладів Кам’янського, Канівського, Катеринопільського, Корсунь-Шевченківського, Смілянського, Тальнівського, Христинівського, Чигиринського районів та міст Черкаси, Канів і Сміла.

Найчастіше діти малюють блакитне мирне небо та сонце, державну символіку, голубів миру та обводять свої долоньки. У листах вони висловлюють слова вдячності за героїзм та відвагу нашим захисникам і бажають їм живими повернутися додому.

Ось один із сотні дитячих листів:

„Любі наші Захисники! Пишу Вам листа на підтримку за Вашу хоробрість і вірність Батьківщині. Своєю небайдужістю і активними діями Ви наповнюєте реальним змістом слово „патріотизм”. Вас люблять, Вами захоплюється увесь світ. Особисто дякую Вам за той подвиг, який Ви чините кожного дня, ризикуючи своїм здоров’ям і життям. Ви стали прикладом для нас у житті. Щиро бажаю Вам міцного здоров’я і довголіття, добра та радості, оптимізму й непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим. Бажаю Перемоги! Вірте в себе! Повертайтеся! Наші герої! Настя, 7-Б клас Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №21.”

З початку 2015 року на електронну адресу Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради продовжують надходити копії нових малюнків та листів від вихованців навчальних закладів області. Акція „Лист пораненому” триває.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські діти активно долучаються до акції «Лист пораненому»