Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Звільнений з полону чигиринець планує вступати до військового училища
27 лютого 2015, 16:32 Друк

Голова райдержадміністрації Олександр Діскант зустрівся з жителем села Суботів, військовослужбовцем Денисом Гненним, який днями повернувся з полону бойовиків, де перебував майже півроку. Керівник району поспілкувався з його матір’ю Ларисою Горовою та молодшою сестрою Юлією, які не скривали сліз радості від довгоочікуваного повернення свого «солдата» живим, запропонував різнопланову допомогу. Про це інформує Чигиринська РДА.

Денис розповів Олександру Анатолійовичу, що він брав активну участь у заходах на Майдані, а після того в антитерористичній операції на сході України. Через це не мав можливості закінчити навчання в університеті. Тому після лікування в госпіталі планує підготуватися і здати державні іспити та захистити диплом на економіко-правовому факультеті Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. Проте, пов’язати своє життя Денис хоче з військовою службою і в майбутньому думає вступати до військового училища.

- Як нащадок козацького роду, свій обов’язок вбачаю у захисті рідної країни від загарбників та агресорів, які активізувалися останнім часом і змушують українців знову гуртуватися та відстоювати свою незалежність. Сьогодні мій військовий обов’язок – бути в строю, - говорить Денис Гненний.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Звільнений з полону чигиринець планує вступати до військового училища