Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Губернатор радіє пришестю підприємців зі Сходу в область
04 березня 2015, 12:45 Друк

Уже зо два десятки таких інвесторів працюють в області. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час круглого столу з підприємцями. У ньому взяла участь і очільниця Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. 

На Черкащині розпочали перемовини з підприємцями зі сходу країни, відколи там почалися збройні протистояння. Очільник області пообіцяв їм усіляко сприяти з облаштуванням на новому місці. 

«Тепер ми працюємо також із підприємцями, які мають бізнес у прифронтовій зоні, що теж ризиковано, – розповідає Юрій Ткаченко. – Маємо вже кілька проектів у Золотоніському та Черкаському районах. Це – інвестори із Дніпропетровської та Харківської областей». 

Водночас голова Черкаської ОДА наголошує: підприємці-переселенці, як і решта, потребують чітких і прозорих правил гри на ринку. А для цього слід вивести з тіні економіку, подолати корупцію, втілити низку реформ, ініційованих, зокрема, Президентом України, та ін. 

«Якраз наше головне завдання – дерегуляція, – додає голова новоствореної Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна. – Усі зусилля спрямовуватимемо на те, щоби зменшити вартість ведення бізнесу в країні. Міжнародні експерти не раз зауважували, що в Україні податкове навантаження куди менше за неподаткове. Йдеться про всілякі нав’язані довідки, ліцензії, погодження тощо. Тобто все, що нині створює бар’єри для бізнесу». 

Натепер при цій службі працюють спеціальні робочі групи. Вони аналізують регуляторне поле в Україні та формують пропозиції щодо реформ. Долучитися Ксенія Ляпіна запропонували й черкаським підприємцям.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Губернатор радіє пришестю підприємців зі Сходу в область