Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Києво-Могилянська бізнес-школа планує навчати на Чигиринщині бізнесменів
06 березня 2015, 11:16 Друк

В Чигиринському районі вже цього року може розпочати роботу виїзний кампус Києво-Могилянської бізнес-школи [kmbs]. Про це під час прес-конференції в УНІАН повідомив декан KMBS Олександр Саврук – інформує ГромЧе.

– Ми вже давно міркуємо над створенням постійно діючого виїзного кампусу нашої школи. Ми про це мріяли. І відчуваємо, що сьогодні по багатьох параметрах цій ідеї резонує Чигиринщина, – відзначив він.

Перший цикл навчання бізнесменів на Чигиринщині відбудеться вже після Великодня. Вже є досвід, коли таке знайомство з потенціалом території викликало в учасників бізнес-навчання бажання інвестувати.

На думку голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної, для Чигиринщини це може стати неабияким стимулом розвитку.

–Учасники навчальних програм закладу – це і потенційні наші інвестори, – вважає Наталія Нетовкіна. – Та головне, що дасть нам реалізація цієї ідеї – це енергія розвитку, середовище майбутніх змін у поки що депресивному районі.

Та головне, що стати учасниками програми навчання у цій найкращій в Україні бізнес-школі зможе і кілька представників Чигиринщини. Вже незабаром kmbs проведе відбір серед місцевих підприємців та управлінців. Створення освітнього кластеру на Чигиринщині є одним із напрямів проекту відродження  району, який презентували під час прес-конференції в УНІАН учасники ініціативної групи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Философ 06.03.2015 11:43
Не можна поміняти напрям вітру. Aле можна підняти вітрила, щоб досягти своєї мети. Думайте!
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Києво-Могилянська бізнес-школа планує навчати на Чигиринщині бізнесменів