Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Школярів мотивуватимуть вивчати предмет «Захист Вітчизни» обласними відзнаками
06 березня 2015, 11:24 Друк

3 березня на черговому засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, що відбулася за участі керівників органів управління освітою, презентовано обласну відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни». Також у рамках заходу затверджено порядок відзначення учнів та склад експертної комісії Департаменту з відзначення учнів. Про це інформують в Черкаській ОДА.

Заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна представила учасникам заходу ескіз відзнаки та відповідне посвідчення про присвоєння. Оксана Іванівна повідомила, що перші відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни» учні отримають у березні цього року на урочистостях у навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України «Оршанець».

Нагадаємо, що обласну відзнаку «Відмінник Захисту Вітчизни» започатковано за ініціативи голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка. Відзнаку запроваджено з метою формування в учнів почуття патріотизму, підготовки учнівської молоді до захисту Батьківщини.

У листопаді 2014 року Департаментом освіти і науки оголошено конкурс на кращий ескіз цієї відзнаки, до участі в якому залучено учнів загальноосвітніх, професійно-технічних, інтернатних та вихованців позашкільних навчальних закладів. 

Для участі в конкурсі надійшло понад 250 учнівських робіт із різних навчальних закладів області. Кращою визначено роботу учня 11 класу Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Городищенської районної ради Бабича Артема.

Ця відзнака вручатиметься учням 10-11 класів загальноосвітніх та учням І-ІІ курсів професійно-технічних навчальних закладів, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета «Захист Вітчизни», за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів.

Висунення кандидатів для нагородження відзнакою здійснюється за рішенням педагогічної ради навчального закладу.

Нагородженим вручаються значок та посвідчення встановленого зразка керівниками навчальних закладів в урочистій обстановці під час масових заходів у навчальних закладах.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Школярів мотивуватимуть вивчати предмет «Захист Вітчизни» обласними відзнаками