Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Заборгованість із зарплат чигиринська влада має намір подолати цінними рекомендаціями
10 березня 2015, 14:48 Друк

На засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, що відбулася днями в під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Порожньої, розглянуто питання погашення заборгованості із заробітної плати в ряді підприємств району.

На засідання були запрошені керівники підприємств та приватні підприємці, у яких, за підсумками 2014 року, спостерігається низький рівень середньої заробітної плати. Члени комісії заслухали їхні пояснення і вирішили посилити контроль за рівнем заробітної плати підприємств всіх форм власності. Про це інформує Чигиринська РДА.

Заступнику начальника Кам’янської ОДПІ - начальнику Чигиринського відділення Ларисі Мерешко рекомендовано спільно з працівниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управлінням Пенсійного фонду в районі активізувати моніторинг рівня середньої заробітної плати на підприємствах району.

Окрім цього розглядалися питання про стан заборгованості по заробітній платі та хід проведення процедури банкрутства КП «Чигиринське» і питання щодо економічного стану та стану розрахунків за енергоносії в підприємствах «Чигирин» і «Єдиний розрахунковий центр». 

Секретарю міської ради Ользі Фесуненко рекомендовано тримати на постійному контролі стан проведення ліквідаційної процедури комунального підприємства. А начальникам діючих комунальних підприємств Віталію Ключнику та Віталію Шпичаку рекомендовано вживати заходи для стабілізації їх роботи і не допускати виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та інших платежів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#3 Двічі офігевший 10.03.2015 19:43
Про хід проведення процедури банкрутства КП «Чигиринське»
Шо опять? www.youtube.com/.../
 
 
#2 СЕЛЯНИН 10.03.2015 15:51
Чигиринскую аграрную компанию уже проели Шо там ще залышилося
 
 
#1 Должник 10.03.2015 15:36
Бу-га-га! :D :D
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Заборгованість із зарплат чигиринська влада має намір подолати цінними рекомендаціями