Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для розвитку туризму на Чигиринщині Нетовкіна оголосила конкурс проектів
11 березня 2015, 10:10 Друк

Всеукраїнський конкурс туристичних проектів, що має на меті розвиток туризму на Чигиринщині стартував за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Мета конкурсу – відібрати кращі ідеї, що дозволять перетворити козацький край на справжню Мекку для українського туриста. Про це пише ГромЧе.

– У Чигиринщини – невичерпний потенціал. І сьогодні він збігається з передумовами для розвитку в Україні внутрішнього туризму, – переконана член Експертної Ради при комітеті ВРУ з питань молодіжної політики, спорту та туризму, викладач Школи Власників Бізнесу Юлія Алєксєєва. – Саме сьогодні, коли закордонні поїздки українцям вже не по-кишені через девальвацію національної валюти, середній клас шукає можливості для відпочинку в Україні. Одночасно з цим туристично-розвинуті Львів та Одеса не можуть задовольнити всіх потреби у внутрішньому туризмі.

На думку експерта, Чигиринщина, як перша козацька столиця, може стати для українців ідеальним варіантом для родинних подорожей на вихідні. Однак поки що Чигирин не може запропонувати туристові ні достойного сервісу, ані цікавих атракцій.

– Змінити це – основна ціль нашого конкурсу туристичних проектів. Тож сьогодні ми готові розглядати найсміливіші та найнеймовірніші ідеї, – відзначає голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна. – Чигиринщина – унікальний край. Тож і рішення для розвитку туризму також мають бути нешаблонними.

Оскільки конкурс всеукраїнський, узяти участь у ньому може кожен починаючи з 18-річного віку. Заявки на участь можна надсилати до 1 травня 2015 року. Детальніше ознайомитися із умовами можна ТУТ.

– Це шанс для всіх, хто бачить великі можливості нашого краю і мріє відкрити красу Чигиринщини усім охочим!, – вважає Наталія Нетовкіна.

За задумом організаторів, конкурс стане однією із ланок глобального проекту з відродження Чигиринського району, котрий нещодавно презентувала у столиці ініціативна група.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#2 Местный 11.03.2015 12:46
С коррупцией должны бороться менты, прокуроры и губернатор. А там все схвачено. И козе понятно что Юре не выгодно чтоб новая метла пришла. Дискант-коррупционер всех устраивает.
 
 
#1 СЕЛЯНИН 11.03.2015 10:28
Пани Наталья Разве бороться с КОРРУПЦИЕЙ сейчас уже стало немодно? А в Чигирине все теже люди на тех же должностях и селяны попрежнему ВЫМИРАЮТ без газификации
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для розвитку туризму на Чигиринщині Нетовкіна оголосила конкурс проектів