Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Канівський музей Шевченка заступник міністра назвав «невдалим експериментом»
11 березня 2015, 10:56 Друк

Український дух відновлюватимуть у музеї Шевченка, що в Каневі. Переінакшеному до непізнаваності, йому повертатимуть «обличчя». Про це домовилися голова Черкаської ОДА та перший заступник міністра культури України. Вони оглянули музей, вшановуючи Тараса Шевченка в Каневі. Про це інформують в Черкаській ОДА.

– Ми зараз тут бачимо невдалий експеримент, – зауважує перший заступник міністра культури України Ігор Ліховий. – Усе зроблено так, щоб усе менше людей ішли до Шевченка. Потрібно відновити мистецькі рішення архітектора Василя Кричевського. Водночас із мінімальними затратами, зважаючи на ситуацію у країні. 

Передовсім, у музеї планують відновити вхідну групу – кольоровий вітраж, настінні розписи. Вони тут були до скандальної реставрації. 

– Ми готові залучити меценатів, – наголошує очільник області Юрій Ткаченко. – Як знайшли їх торік, коли відзначали 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. А також віднайти кошти в обласному бюджеті. Щодо підрядників, які неналежне тут виконали роботи, порушені кримінальні справи. У музеї Шевченка має панувати український дух. Тут ми повинні бачити нашу культуру, наші традиції. 

Нагадаємо, реконструкцію музею в Каневі затіяли за правління Віктора Януковича. Автором проекту стала архітектор Лариса Скорик. Музей Шевченка на її лад викликав обурення у громадськості.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Канівський музей Шевченка заступник міністра назвав «невдалим експериментом»