Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У ході оперативної операції «Зброя та вибухівка» в області вилучено понад кілограм вибухівки та 12 гранат
11 березня 2015, 11:51 Друк

12 лютого по 7 березня на Черкащині проходила оперативно-профілактична операція “Зброя та вибухівка”. Її мета – протидія незаконному обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових речовин.

Під час проведення заходів, в області було відкрито 52 кримінальних провадження за фактами незаконного обігу зброї та вибухівки. По 16 з них особам пред’явлено про підозру.

Під час операції з незаконного обігу вилучено 19 одиниць вогнепальної зброї (обрізи, саморобні пристрої, пістолети, автомати, револьвери), 449 патронів різного калібру, понад один кілограм вибухівки та 12 гранат.

Працівники міліції перевірили понад 400 тисяч об’єктів дозвільної системи та власників мисливської зброї. В ході перевірок виявлено 10 адміністративних порушень пов’язаних з придбанням, зберіганням і використанням зброї та вибухівки. Добровільно здано 16 одиниць вогнепальної зброї.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У ході оперативної операції «Зброя та вибухівка» в області вилучено понад кілограм вибухівки та 12 гранат