Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Долю "Холодного Яру" вирішуватимуть в Міністерстві екології
11 березня 2015, 11:54 Друк

Депутати Черкаської обласної ради не підтримали звернення до Міністерства екології про створення національного природного парку «Холодний Яр».

На розгляд останньої сесії обласної ради виносився проект звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки створення національного природного парку «Холодний Яр», з метою збереження для майбутніх поколінь природних та історико-культурних комплексів й об’єктів урочища. Звернення було відхилено. Воно мало б стати ще одним маленьким аргументом для реалізації державної програми по збільшенню територій природно-заповідного фонду. Про це пише «Кропива».

Однак депутати Черкаської обласної ради більш активно підтримують реалізацію приватних бізнес-проектів, а не реалізацію державних програм. Яскравим прикладом є небажання створювати національний природній парк «Холодний Яр», коли депутатський корпус навіть не зміг ухвалити звернення. Незадовго до цього депутати обласної ради без проблем передали у приватне користування 9 тис. га. урочища "Камяна Дубина" під ведення мисливського господарства. 

Незважаючи на позицію депутатів обласної ради вже 12 березня об 11.00 в Міністерстві екології відбудеться відкрита зустріч, на якій вирішуватиметься подальша доля створення національного природного парку «Холодний Яр».

Керівництво Міністерства екології та природних ресурсів разом з представниками місцевої громади, екологами та науковцями спробують дійти компромісу у збереженні природної та історико-культурної спадщини країни. Зустріч відбудеться за адресою м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35.

З причини відсутності достовірної інформації про діяльність національних природних парків, жителі сіл Мельники, Головківки Чигиринського району та Грушківки Кам’янського району звернулися з проханням зупинити процес створення національного природного парку «Холодний Яр».

З метою впровадження європейських підходів у створенні нових територій і об’єктів природно-заповідного фонду та врахування інтересів місцевої громади при створенні національного природного парку «Холодний Яр» Мінприроди організовує відкриту зустріч з науковцями, природоохоронною громадськістю, іншими зацікавленими особами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Долю "Холодного Яру" вирішуватимуть в Міністерстві екології