Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Річницю району на Чигиринщині відзначили шашковими баталіями
11 березня 2015, 13:59 Друк

З нагоди 92-ї річниці створення Чигиринського району сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації вихідними днями проведено Першість району з шашок. Про це повідомляють в Чигиринській РДА.

 Змагання проходили в Будинку культури і зібрали 24 учасника, які за швейцарською системою визначали переможця особистої першості. Слід відзначити, що наймолодшим учасником цих змагань був учень Чигиринського НВК №2 Владислав Захарченко - 2006 р. н., а найстаршим - Микола Миколайович Кондратьєв – 1935 р. н.

Не залишились осторонь шашкових змагань 4-ри представниці жіночої статі, які напередодні 8-го Березня вирішили помірятися силами.

Дуелі за шаховою дошкою проходили з двох партій, білими та чорними фігурами. Перемігши всіх своїх суперників, одноосібним лідером турнірної таблиці став Олексій Сібякін з Галаганівки. Поступившись 3-ма очками, друге місце виборов Володимир Горний з Чигирина, третє - у Володимира Збаразького з Боровиці

Серед школярів та студентів золоту медаль вибороли учень Вершацької ЗОШ Дмитро Федоров, срібна медаль у Євгенія Кольєва з Галаганівського НВК, бронзова - у студентки Чигиринського коледжу Рити Глущенко.

Переможців нагороджено грамотами та медалями організаторів заходу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Річницю району на Чигиринщині відзначили шашковими баталіями