Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринським жінкам голова району бажає впевненості у завтрашньому дні
11 березня 2015, 21:13 Друк

Жінок Чигиринщини привітали зі святом 8-го Березня святковим концертом. Про це повідомляють в Чигиринській РДА.

Під час святкового концерту в районному Будинку культури з вітальним словом до жіноцтва звернувся і голова райдержадміністрації Олександр Діскант.

- Сьогодні ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники підприємств і організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і міліціонери, діячі культури і службовці... Але світлий образ прекрасної половини людства, у першу чергу, завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Не зважаючи на жодні перипетії життя, ви народжуєте дітей і кохаєте чоловіків, дбаєте про тепло і затишок, добробут і красу в своїх оселях. Ви всі дуже різні: і терплячі мами, і мудрі бабусі, і турботливі сестри, і вірні дружини. Але всіх вас об’єднує одне — ви несете любов і красу у цей світ, ви даруєте ніжність, доброту і гармонію. Ви є початком всіх початків! Ви живите наше буття яскравими фарбами, надихаєте нас на нові звершення. Ми, чоловіки, не втомлюємося захоплюватися вашим умінням творити, прощати, любити і чекати! А ваше тепло і ласку приймаємо як найдорожчу нагороду, - наголосив Олександр Анатолійович.

Він побажав всім представницям ніжної статі добра і благополуччя, сімейного затишку і, найголовніше, миру, спокою і впевненості в завтрашньому дні.

Виступи талановитих артистів створили жінкам гарний настрій і дали змогу хоч на мить забути про щоденні клопоти і просто насолодитись святом, влаштованим для них.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринським жінкам голова району бажає впевненості у завтрашньому дні