Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутати радились що робити з бюджетом Чигиринщини
16 березня 2015, 11:39 Друк

13 березня відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, управління комунальним майном та регуляторної політики, яке провела її голова Оксана Філоненко. В роботі комісії прийняли участь голова районної ради Петро Литвин, його заступник Тетяна Кучеренко.

В ході засідання депутати розглянули питання про районну цільову Програму «Призовна дільниця» на 2015-2016 роки, Програму щодо організації проведення та фінансування в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району громадських робіт на 2015 рік та Програму розширення поінформованості населення, підтримки газети «Чигиринські вісті» в Чигиринському районі на 2015 рік.

Заслухали звіти начальника служби цивільного захисту в Чигиринському районі територіального управління МНС України в Черкаській області про використання виділених коштів у 2014 році в рамках районної Програми «Забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки» та редактора районної газети «Чигиринські вісті» про використання виділених коштів у 2013-2014 роках в рамках районної Програми розширення поінформованості населення та звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік.

Опрацювали питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2015 року № 3912/VІ «Про районний бюджет на 2015 рік», кошторису доходів та видатків комунального підприємства «Господарське управління Будинку рад» та затвердження розцінок по наданню ним послуг на 2015 рік, списання майна районної комунальної власності, використання виділених коштів у 2014 році в рамках реалізації програми «Місцеві бюджети» та умов оплати праці голови та заступника голови районної ради.

Також розглянули питання щодо встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району, які перебувають на балансі відділу освіти райдержадміністрації.

В свою чергу на засіданні комісії були розглянуті листи, що надійшли в міжсесійний період, особливу увагу звернули на лист щодо надання матеріальної допомоги жительці нашого міста, яка втратила доньку та зятя в зоні АТО.

При розгляді питань порядку денного комісією були прийняті відповідні рішення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутати радились що робити з бюджетом Чигиринщини