Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вирубку лісу на Холодноярщині лісівники називають законною
16 березня 2015, 16:26 Друк

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства поширило інформацію про законність вирубок лісу, про які раніше повідомляв Олег Островський.

«На розміщених знімках – 29 квартал Креселецького лісництва Кам`янського лісгоспу, площа лісосіки – 4,8 га.На цій ділянці в минулому році було проведено рубку головного користування, згідно затвердженої Міністерством екології та природних ресурсів розрахункової лісосіки.

Вищезазначена ділянка віднесена до фонду рубок головного користування, оскільки ліс на ній досяг віку біологічної стиглості. Дана територія належить до експлуатаційних лісів, згідно затверджених Державним агентством лісових ресурсів категорій захисності, виділених відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2007 р. №733 «Про затвердження Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок».

Вирубка лісу проводилась згідно оформленого лісорубного квитка 02ЛКБ №435828 від 22 квітня 2014 року, законно та відповідно до діючого законодавства.

На фотознімках видно, що на вищезазначеній ділянці вже проведено підготовку ґрунту для посадки нового лісу. Цієї весни за сприятливих погодних умов там буде створено лісові культури дуба звичайного.

На всіх ділянках, де вирубується стиглий чи хворий ліс, лісівниками в обов’язковому порядку створюються нові насадження.

Твердження про те, що «по всій території Холодного Яру лісу практично немає» – не відповідає дійсності» – йдеться у повідомленні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вирубку лісу на Холодноярщині лісівники називають законною