Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко хоче прибрати Черкащину по-радянському
16 березня 2015, 17:40 Друк

Черкащину чекає велике прибирання. Спершу в області виявлять усі стихійні смітники. А потому впродовж місяця в області триватимуть толоки. Таке завдання дав голова Черкаської ОДА на координаційній нараді в понеділок. Про це інформує Черкаська ОДА.

Під час поїздок до районів Юрія Ткаченка обурила захаращеність довкілля. Зокрема, узбіч і лісосмуг. Він закликав дорожників і лісівників дати цьому раду. 

– Також я пропоную обласному департаменту екології, екологічній інспекції надати пропозиції щодо створення груп для виявлення та перевірки стихійних смітників, – зауважує очільник області. – До цієї роботи мають долучитися і керівники районів, а також тамтешніх підприємств. А потім громадами взятися за прибирання. У радянські часи до суботників, до речі, залучали й підприємства. Кожне мало закріплену ділянку. Можна повернутися до цієї практики. А для найохайніших сіл і міст слід передбачити заохочення, наприклад, фінансове – на розвиток. 

Водночас стежити за порядком мають самі жителі, наголосив Юрій Ткаченко. Щоби велике прибирання не звелося нанівець. А порушників чистоти слід активніше карати штрафами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#2 СЕЛЯНИН 17.03.2015 09:06
ЗАОХОЧЕННЯ от Ткаченка-это ВЫМИРАЮЩЕЕ СЕЛЬСКОЕ НАСЕЛЕНИЕ в негазифицированных 176 селах и назначенная [censored]м представлять думку черкащан в Киеве борица с коррупцией [censored]
 
 
#1 kosa-nostra 16.03.2015 23:02
З приводу радянських часів - скоро день народження вождя. Попрацюємо. А потім вернемо трудодні, соцзмагання і п’ятирічки. І ці люди зібрались в Європу?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко хоче прибрати Черкащину по-радянському