Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Перед концертом у Черкасах екс-соліст гурту «Ляпіс Трубецкой» вирішив перевіритися на ВІЛ
17 березня 2015, 14:39 Друк

Ініціативу колективу Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом щодо профілактики ВІЛ-інфекції, здорового способу життя, подоланню стигматизації стосовно ВІЛ, широкому запровадженню добровільного тестування підтримали учасники відомого рок-гурту BRUTTO (в минулому гурт „Ляпіс Трубецкой”).

13 березня 2015 року перед концертом в Черкасах, відомий артист, лідер гурту Сергій Міхалок пройшов тестування на ВІЛ-інфекцію, щоб особистим прикладом привернути увагу громадськості до проблеми ВІЛ/СНІДу та важливості знання свого ВІЛ-статусу.

Під час спілкування з працівниками центру Сергій зазначив що їх гурт підтримує здоровий спосіб життя, їм дуже сподобались Черкаси і вони планують ще раз завітати до нашого міста.

Колектив центру дуже вдячний Сергію за те, що погодився на таку ініціативу та знайшов час у своєму графіку на автографи та спілкування з працівниками центру.

Дуже гарно, що для протидії епідемії ВІЛ-інфекції об’єднуються різні верстви нашої громади – лікарі, державні службовці, керівники підприємств, міжнародні та неурядові організації, а також діячі культури.

Довідково: 3 березня 2015 року за підтримки голови обласної державної адміністрації, голови обласної ради розпочався проект Черкаського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Міжнародної організації праці та Федерації профспілок області за фінансуванням Фонду народонаселення ООН та американської Агенції з міжнародного розвитку (USAID), який спрямовано на добровільне тестування на ВІЛ, подолання стигматизації серед працюючого населення області.

За інформацією КЗ “ЧОЦПБС” Черкаської обласної ради


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Перед концертом у Черкасах екс-соліст гурту «Ляпіс Трубецкой» вирішив перевіритися на ВІЛ