Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаських школярів долучатимуть до посадки лісу
18 березня 2015, 11:36 Друк

Аби заохотити жителів області до важливого процесу створення лісів, поширити знання про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховувати в підростаючого покоління шанобливе ставлення до природи, щороку лісівники проводять акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Цього року ювілейна, 10-та акція Державного агентства лісових ресурсів України, стартує 21 березня – у Міжнародний день лісів, і триватиме до 18 квітня – Дня довкілля в Україні. 

Головні заходи акції – садіння дерев – відбуватимуться в усіх лісгоспах за участі учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, засобів масової інформації.

Як і в попередні роки, лісівниками проводитимуться й інші просвітницькі заходи: лекції, бесіди, тематичні зустрічі, уроки знань про ліс, дитячі конкурси тощо.

Тож звертаємося до всіх небайдужих жителів Черкащини, які хочуть у своєму житті зробити корисну справу, – власноруч посадити дерево: долучайтеся до акції! Зробімо разом світ кращим, примножимо зелені насадження нашого краю! 

Детальніше про акцію та основні її заходи в лісгоспах області можна дізнатися в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства за телефоном (0472) 45-05-32 та на сайті «Ліси Черкащини».

 За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаських школярів долучатимуть до посадки лісу