Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чиновники розповіли що робили цілий рік для чигиринських воїнів-афганців
18 березня 2015, 15:46 Друк

17 березня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Порожньої відбулось засідання «круглого столу», на якому було проаналізовано стан виконання зобов’язань сторін згідно Меморандуму про взаємодію та співробітництво між Чигиринською районною державною адміністрацією, районною радою та районною організацією Спілки ветеранів Афганістану.

Аналізуючи виконання зобов’язань сторін згідно Меморандуму, голова Чигиринської районної організації Спілки ветеранів Афганістану Олександр Алєксєєвець зазначив, що у 2014 році він виконаний практично по всіх пунктах.

Враховуючи те, що 2014 рік згідно Указу Президента України був проголошений Роком учасників бойових дій на території інших держав, з районного бюджету було виділено 25 тис. грн., в тому числі з них – 1,2 тис. грн. на виплату щомісячної стипендії по 100 грн. сім’ї зниклого безвісти та матеріальну допомогу в розмірі 600 грн. до 15 лютого та 9 травня.

14-15 лютого 2014 року в районі відбулись урочистості та концертна програма за участю гурту «Застава», у виконанні якого звучали афганські та героїко-патріотичної пісні. 23 квітня відбувся 3-й розіграш Кубка ЧРО УСВА Чигиринської районної організації, присвячений пам’яті загиблих та померлих учасників бойових дій в Афганістані, за участю учнівської та студентської молоді краю.

Крім того Олександр Леонідович позитивно відмітив те, що районною центральною лікарнею щороку проводиться безоплатна диспансеризація учасників бойових дій та інвалідів і за її результатами забезпечується направлення на лікування. У 2014 році на лікування до Черкаського обласного госпіталю направлено 19 воїнів-інтернаціоналістів, а в санаторії «Мошногір’я» оздоровилися троє учасників бойових дій.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валентина Слупська повідомила, що всі соціальні виплати, пільги, компенсації та гарантії виплачуються в повному розмірі й у встановлені відповідно до чинного законодавства терміни. У 2014 році для ведення статутної діяльності районній організації Спілки ветеранів Афганістану виділена на безкоштовній основі кімната в приміщенні районного Будинку культури, яка оснащена засобами зв’язку та комп’ютером. В квітні в цій кімнаті була проведена виставка творів мистецтва та фотографій, присвячених Року учасників бойових дій на території інших держав.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чиновники розповіли що робили цілий рік для чигиринських воїнів-афганців