Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринських керівників вчили азів техніки безпеки
18 березня 2015, 15:48 Друк

Спеціалісти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області провели для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Чигиринської райдержадміністрації, управлінь, установ та представників органів місцевого самоврядування виїзне інструктивно-методичне заняття. 

Начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області  Олексій Биков акцентував увагу присутніх на проведенні інструктажів з техніки безпеки з усіма працюючими та організації навчання з непрацюючим населенням. Особливо наголосив на забезпеченні готовності органів управління та сил цивільного захисту до оперативного реагування на НС та ліквідації їх наслідків, організованого переведення системи цивільного захисту з мирного стану на режим діяльності в умовах особливого періоду.

Заступник начальника обласних курсів удосконалення керівних кадрів Андрій Шинкаренко детально зупинився на структурі цивільного захисту, основних засобах захисту населення та першочергових діях в разі надзвичайних ситуацій.

Також спеціалісти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області відповіли на численні запитання учасників семінару-навчання.

Представники районної організації Товариства Червоного Хреста провели в приміщенні Будинку рад навчальні практичні заняття з надання першої невідкладної допомоги постраждалим в разі виникнення різних видів надзвичайних ситуацій.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринських керівників вчили азів техніки безпеки