Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Дорогу Черкаси-Чигирин узялися лагодити до урочистостей у Холодному Яру
19 березня 2015, 14:36 Друк

Наразі тривають роботи по оновленню відразу кількох важливих транспортних артерій: Черкаси-Сміла-Умань, Шевченко-Городище (Р10 Дубіївка-Ірдинь), об’їздної дороги Черкаси-Канів-Кременчук, а також Черкаси-Чигирин, інформують у Черкаській РДА.

Поки що особливу увагу дорожники зосередили на ремонті автодоріг державного значення. Потім візьмуться за дороги місцевого значення та ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць в населених пунктах.

– Учора відремонтували 120 квадратних метрів автодороги Черкаси-Сміла-Умань – це ділянка від КП Руська Поляна в бік Сміли, для чого використали 12 тонн гарячого асфальтобетону із Золотоніської ДЕД. Сьогодні ремонтні роботи продовжуються. Заплановано використати 10 тонн суміші, – зазначає начальник філії «Черкаський райавтодор» Віктор Алілуйко.

До речі, на цій ділянці працюють і бригади Черкаської ДЕД. Про це повідомив начальник філії Микола Рябко.

– Щойно стали сприятливі погодні умови, приступили до ремонту кількох ділянок, у тому числі і дороги Р-10 Черкаси-Чигирин. Це маршрути офіційних делегацій, які братимуть участь в урочистостях по вшануванню героїв Холодного Яру, запланованих на квітень у Чигирині, – розповідає Микола Рябко.

Разом з тим триває робота по укладанню договорів із сільськими, селищною радами на ремонт доріг комунальної власності у населених пунктах. Вже проведено ямковий ремонт дорожнього покриття по селу Дубіївка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Дорогу Черкаси-Чигирин узялися лагодити до урочистостей у Холодному Яру