Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаська зарплата менша ніж середня по Україні
19 березня 2015, 17:38 Друк

Згідно з даними Держстату, на початку 2015 року середня заробітна плата по регіонах України становила 3455 гривень. У Черкаській області – 2742. Про це пише Вікка з посиланням на "Обозреватель".

При цьому найбільше заробляють у Києві, Донецькій та Дніпропетровській областях. Найнижча зарплата виявилася в Чернівецькій та Тернопільській областях.

Карта складена за даними Державної служби статистики без урахування АР Крим, м. Севастополя і частини зони проведення АТО. Дані наведені за юридичним особам і підрозділам юридичних осіб з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

Нагадаємо, профспілки закликали народних депутатів змінити розмір мінімальної заробітної плати. На сьогодні, мінімальна зарплата в Україні втричі нижче рівня бідності ООН. У Федерації звернули увагу на те, що заморожування номінального розміру мінімальної заробітної плати в розмірі 1218 грн (на рівні грудня 2013 року) відбувається на тлі зростання цін на товари та послуги, підвищення комунальних тарифів, девальвації гривні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаська зарплата менша ніж середня по Україні