Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанам розкажуть як створити систему протидії та попередження корупції
19 березня 2015, 17:39 Друк

Публічне обговорення «Створення нової системи органів з протидії та попередження корупції в Україні – під громадський контроль!» відбудеться у Черкасах 26 березня у конференц-залі готелю «Дніпро» о 12 годині. Захід проходитиме за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні. Про це інформують в Черкаській ОДА.

Про створення системи органів протидії та попередження корупції в Україні, про засоби протидії корупції, «декларацію безхабарності» та про роль громадськості в цьому розкажуть голова громадського руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів!» Сергій Гула та координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій» ГО «Transparency International Україна» Анатолій Стоян.

В обговоренні зазначених проблемних питань візьмуть участь представники регіональних та місцевих органів влади, партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», зацікавлені громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі внз Черкас.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні. З усіх питань щодо участі у прес-конференції та регіональному обговоренні просимо звертатися до Анатолія Стояна за телефонами 067-792-98-42 або 095-166-39- 29.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 СЕЛЯНИН 20.03.2015 10:38
Это в том месте где в ресторане областного бюджетного финансирования голова облрады для БОМОНДА ФУРШЕТИК ОРГАНИЗОВЫВАЛА ПРЫСИДАЕМ КАК УЧИЛИ
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанам розкажуть як створити систему протидії та попередження корупції