Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині 53 прикордонників звільнили у запас
23 березня 2015, 14:28 Друк

На Черкащині в Навчальному центрі Державної прикордонної служби України відбулися урочисті заходи з нагоди звільнення в запас Збройних сил України 53 військовослужбовців мобільного прикордонного загону, які були призвані на військову службу під час першої хвилі мобілізації.

Начальник мобільного прикордонного загону прикордонного відомства полковник Кирило Тишков подякував демобілізованим бійцям за службу та виконаний з честю обов’язок перед державою та українським народом, побажав усім миру, добра, злагоди та оптимізму:

– Нелегким був цей рік, тяжкі випробування випали на нашу долю. Вкотре, як і нашим славетним пращурам, нам доводиться боронити рідну землю. Сьогодні ми доводимо, що ми маємо право на свободу та гідне життя. І ми не порушили нашого святого обов’язку. Ніхто з нас не зрадив присязі! За цей рік військовослужбовці підрозділу виконували завдання на рубежах нашої країни. І вони довели, що прикордонник – це ім'я, яке звучить гордо.

Молодший сержант Юрій Навара з Чернігова на запитання, що змінилось для нього за час служби, говорить: 

– З'явилось багато друзів, які дійсно пройшли перевірку часом і ситуаціями. Відбулася переоцінка цінностей. Для мене найголовніше, щоб був мир в країні, адже в самого підростають діти.

На жаль, за час проходження їх службине обійшлось без втрат. Під час виконання бойового завдання в зоні АТО загинуло 2 військовослужбовці, пам'ять про яких вшанували хвилиною мовчання, інформують у Державній прикордонній службі України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині 53 прикордонників звільнили у запас