Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ткаченко пропонує відправляти безсовісних дорожників на фронт
25 березня 2015, 09:44 Друк

Роботу дорожніх служб області вкотре розкритикував голова Черкаської ОДА. На координаційній нараді він наголосив: автошляхи латати треба навесні, а не восени, як зазвичай.

– Їхав днями в київському напрямку затемна, – розповідає Юрій Ткаченко. – Дорогою нарахував 5 авто, водії яких міняли колеса. Проїхати по області не можна! Може, комісаріату видати повістки на фронт представникам Служби автомобільних доріг у Черкаській області?

Обласний керманич хотів почути пояснення від керівника цієї державної організації. Однак його на нараді не було. Заступник Андрія Мартинюка повідомив: той на лікарняному.

– Більше місяця на лікарняному? – здивувався Юрій Ткаченко. – Вам зараз треба, не зволікаючи, їхати в Київ і вирішувати питання фінансування ремонту доріг. Обласна влада на це не впливає. А в очах людей буде все одно винною!

Водночас заступник голови ОДА В’ячеслав Горобець запропонував створити комісію, аби розібратися, чому стільки часу начальника Служби автомобільних доріг області немає на роботі, інформує прес-служба Черкаської ОДА.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 СЕЛЯНИН 25.03.2015 10:49
Н есе ГАЛЯ воду Бильше ничого не робыться окрим заборгованности
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ткаченко пропонує відправляти безсовісних дорожників на фронт