Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Тіньках створюватимуть місцеву пожежну команду
25 березня 2015, 12:41 Друк

Днями під головуванням заступника голови райдержадміністрації Лариси Порожньої у Чигирині відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. 

Під час засідання начальник ДПРЧ-16 м. Чигирин Андрій Вдовенко повідомив, що виконком Худоліївської сільської ради готовий створити місцеву пожежну команду і взяти на утримання пожежний автомобіль, який на даний час стоїть на балансі ТОВ «Тіньки». Присутній на засіданні сільський голова с.Худоліївка Роман Златковський підтвердив інформацію щодо створення в селі мобільної пожежної команди.

- Через нерідкі випадки горіння торф’яників в поймі річки Тясмин, ми вимушені постійно «відшуковувати» автомобілі для підвозу засобів пожежогасіння. Пожежна машина нам конче необхідна для забезпечення оперативного виїзду на пожежі, - зазначив сільський голова. 

Члени комісії також затвердили комплексний план дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо протипожежного захисту лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2015 року. Відповідно до правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Держкомлісгоспу України від 27.12.2004 № 278, визначено пожежонебезпечний період - орієнтовно з квітня 2015 року по листопад 2015 року.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Тіньках створюватимуть місцеву пожежну команду