Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринська РДА досі рекламує принади Тулубівської програми «Будуємо нову Черкащину!»
25 березня 2015, 19:03 Друк

На сайті Чигиринської райдержадміністрації досі пропонують відвідувачам ознайомитися із усіма перевагами програми «Будуємо нову Черкащину!», яка була ініційована опальним екс-губернатором області Сергієм Тулубом.

«Програма «Будуємо нову Черкащину» на 2011-2015 роки, розроблена обласною державною адміністрацією, об’єднала в собі заходи, спрямовані на вирішення основних проблемних питань територіальних громад Черкащини», – йдеться на сайті.

Цілі програми прописано чітко і без подвійних смислів: «соціальний захист інвалідів, пенсіонерів та малозабезпечених сімей, подолання безробіття і корупції, підтримка молоді».

Також на сайті можна ознайомитися із переліком заходів соціально-економічного розвитку в рамках програми «Будуємо нову Чигиринщину». Лозунг «Потужна команда – чіткий план дій» у світлі подій в Україні, напевне, можна сприймати як явку з повинною. Хоч програма розрахована на 2011-2015 роки, пропоновані заходи представлені лише на 2013 рік. Вочевидь, із зникненням Януковича та  Тулуба, у чиновників зник і стимул будувати «нову Чигиринщину». Тим паче, що настав час «жити по-новому».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 СЕЛЯНИН 26.03.2015 11:04
так и [censored] до сичас гундосит про подолання КОРРУПЦИИ
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринська РДА досі рекламує принади Тулубівської програми «Будуємо нову Черкащину!»