Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаським міліціонерам в АТО польські колеги передали гуманітарку
26 березня 2015, 13:37 Друк

Гуманітарну акцію організували представники польського осередку Міжнародної поліцейської асоціації за ініціативи Громадської ради при УМВС. Вчора гуманітарний вантаж дістався місця призначення. 

Благочинна акція організована за сприяння голови Громадської Ради при УМВС України в Черкаській області Івана Мороза, який являється керівником Черкаського осередку Міжнародної поліцейської асоціації. Як відомо, члени Громадської ради вже неодноразово допомагали працівникам міліції, які несуть службу в зоні проведення АТО. Цього разу допомогти правоохоронцям згодились і польські представники Міжнародної поліцейської асоціації.

Представники делегації привезли медикаменти, засоби особистої гігієни, білизну, одяг та продукти харчування.

Під час зустрічі з членами делегації начальник Управління Владислав Пустовар подякував польським колегам за візит та підтримку міліціонерів у цей складний час та виразив сподівання на подальшу тісну співпрацю. Окрему подяку Владислав Володимирович висловив представникам Громадської ради, які окрім своїх звичних функцій та критики постійно надають посильну допомогу правоохоронцям, які несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції. 

За інформацією СЗГ УМВС України в Черкаській області


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаським міліціонерам в АТО польські колеги передали гуманітарку