Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині зустрічають дітей з Лисичанська
26 березня 2015, 13:44 Друк

Богданів край приймає делегацію учнів та учителів з Лисичанської школи № 24 ім. Б.Хмельницького На межі Черкаського та Чигиринського районів гостей зустріли керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кейт та начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко. Про це інформують в Чигиринській райдержадміністрації.

Гостинно запросили до себе в гості лисичанців учні та педагоги Чигиринської загальноосвітньої школи № 1 ім. Б.Хмельницького. З листопада 2014 року ці навчальні заклади після підписання угоди про співпрацю поєднані братерськими зв’язками. Чигиринці підготували цікаву програму перебування шановних гостей в нашому краї, якою передбачено ознайомлення з історією Чигиринщини.

Після спілкування в школі гості відвідають Резиденцію Гетьмана в Чигирині, Іллінську церкву та музейний комплекс «Батьківщина Богдана Хмельницького» в селі Суботів, почастують цілющої джерельної водички з «Трьох криниць», пройдуть «Стежками Холодного Яру», де побачать Тисячолітній дуб Максима Залізняка та помилуються краєвидами біля Мотронинського монастиря.

Супроводжує делегацію кандидат історичних наук, методист Черкаського територіального відділення Малої академії наук України, лауреат обласної педагогічної премії ім. О.А.Захаренка та обласної краєзнавчої премії ім. М.В.Максимовича, професійний археолог Тетяна Нераденко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині зустрічають дітей з Лисичанська