Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більшість чигиринських сиріт виховуються в сім’ях
26 березня 2015, 19:08 Друк

24 березня у Чигирині відбувся семінар для опікунів та піклувальників на тему «Актуальність питань соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що влаштовані під опіку та піклування». Про це повідомляють в Чигиринській райдержадміністрації.

За даними служби у справах дітей райдержадміністрації, на первинному обліку перебуває 58 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них під опікою перебуває 46 дітей, в прийомних сім’ях -4, в дитячому будинку сімейного типу -1, в державних закладах -7. На території Чигиринського району перебувають 50 дітей, в 36 сім’ях виховується 44 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 6 осіб проживають в прийомних сім’ях і одна дитина-сирота переїхала з м. Горлівка Донецької області.

Присутнім опікунам та піклувальникам були надані роз’яснення щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та виховання дітей відповідно до вікових особливостей; про соціальний супровід сімей опікунів та піклувальників. Поінформували їх також про організацію оздоровлення дітей у 2015 році та про стан виплат державної допомоги на дітей даної категорії. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більшість чигиринських сиріт виховуються в сім’ях