Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині люди перекриватимуть трасу Київ-Дніпропетровськ через відібрані городи
26 березня 2015, 19:12 Друк

У п’ятницю у Корсуні-Шевченківському місцеві жителі перекриють трасу Київ-Дніпропетровськ. Таким чином планують привернути увагу до приватизації через Держкомземагенство десяти гектарів  землі, яку місцеві використовували під городи вже більше десятиліття. Про це пише ГромЧе.

– Йдеться про дві ділянки у межах міста – шість та чотири гектари. Близько двохсот місцевих жителів обробляли цю землю. Мали по 4-5 соток. У цьому році також почали оранку, завезли добрива… А нещодавно дізналися, що землю вже віддали приватній особі! – повідомив ресурсу ГромЧе активіст місцевої Самооборони Юрій Путря.

У результаті обурені корсунчани зажадали від Держкомземагенства пояснень. Виявилося, що землю не просто віддали у користування, а й встигли приватизувати.

– Аби привернути увагу до проблеми громадськість вирішила перекрити трасу. Це буде попереджувальна акція. Наша вимога – відміна прийнятих рішень Держкомземагенства та зміна існуючого законодавства, – каже Юрій Путря.

Розпочнеться акція о 10 годині на пішохідному переході в районі СТОВ «Корсунь»(колишнього колгоспу «Зоря») в п’ятницю 27 березня.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині люди перекриватимуть трасу Київ-Дніпропетровськ через відібрані городи