Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для бійців АТО у Черкасах побудують чотири багатоповерхівки
27 березня 2015, 11:35 Друк

В Черкасах стартує будівництво перших будинків за проектом "Доступне житло". Загалом планується спорудити 4 багатоповерхівки із доступним житлом для тих, хто повернувся із АТО. 

Про початок безпрецедентного соціального проекту для учасників АТО "Доступне житло" місяць тому оголосила громадська організація "Вільна Європейська країна". 

За словами керівника громадських ініціатив "Вільна Європейська країна" та "Комітет по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Черкаській області" В`ячеслава Литовченка, сьогодні вже закінчується процедура виділення двох земельних ділянок – по вул. Ватутіна та Оборонній. Перший будинок – по вул. Ватутіна, який почнуть зводити уже до кінця наступного місяця, розраховано на 150 квартир. Загалом же, у рамках проекту планується будівництво чотирьох, різної квартирності, будинків – для забезпечення доступним житлом тих, хто живим повернувся із пекла АТО.

– Заручившись підтримкою народних депутатів, зокрема Борислава Берези, ми отримали можливість виходу на виробників доступних будматеріалів, зокрема – і таких, завдяки яким наші будинки будуть максимально енергоощадними, – констатує керівник ГО "Вільна Європейська країна" В`ячеслав Литовченко. – У будівництві буде впроваджено сучасні технології, що дають можливість отримувати енергію сонця та землі. Ми хочемо, аби люди, що і так пройшли величезне життєве випробування, отримали можливість мати як максимально доступне, так і максимально комфортне та ощадне житло. Наразі ми зустрічаємося із колективами правоохоронців (серед яких найбільше учасників АТО), а також переселенцями, – повідомляємо їм про можливості проекту "Доступне житло" і проводимо запис бажаючих його отримати – а таких сьогодні уже більше сотні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для бійців АТО у Черкасах побудують чотири багатоповерхівки