Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Сам такий» – черкаські дорожники написали лист у відповідь на критику Ткаченка
27 березня 2015, 15:38 Друк

Служба автомобільних доріг у Черкаській області вважає критику обласного очільника з приводу незадовільного ремонту доріг необгрунтованою. Дорожники вважають неприпустимими такі висловлювання Юрія Ткаченка.

Відповідну заяву вони опублікували на своїму сайті.

Останнім часом на керівництво Служби автомобільних доріг у Черкаській області обрушився  шквал критики з боку керівництва Черкаської області. А саме Голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка та його заступників. Так у ЗМІ з’явились публікації, в яких приведені висловлювання губернатора щодо незадовільного стану автомобільних доріг в Черкаській області. Також у зазначених статтях з’явилась зафіксована погроза очільника Черкащини щодо видачі представникам Служби автодоріг «путівок» на фронт і сумніви щодо законних підстав перебування начальника Служби Андрія Мартинюка на лікарняному.

Служба вважає не припустимим такі висловлювання в бік керівництва та застосування подвійних стандартів з боку Голови Черкаської ОДА.

Так, головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком в місцевих ЗМІ анонсовано початок ремонтних робіт автошляхів Черкаської області. Також, Головою ОДА було озвучено автомобільні дороги на яких будуть проводитися ремонтні роботи.

Необхідно зазначити, що дорожниками розпочаті роботи в анонсовані Ткаченком строки.

Наголошуємо, що вказаний ремонт розпочався завдяки коштам, які надійшли Службі автомобільних доріг у Черкаській області  з державного бюджету. Обласна  влада участі у виділенні  вказаних коштів не приймала. Також, інформуємо, що Службою перераховано кошти в сумі 5,6 млн грн. підрядній організації ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» за виконані роботи в лютому  2015 року. Завданням на березень  поточного року ДП «Черкаський облавтодор» доведено виконання робіт з ямкового ремонту на автомобільних дорогах загального користування, в першу чергу, державного значення.

Фактично, підрядною організацією ДП «Черкаський облавтодор» розпочаті і виконуються роботи на наступних автомобільних дорогах: Н-08 «Бориспіль – Дніпропетровськ», Н-16—, Р 10 «Канів- Чигирин — Кременчук», М-05 «Київ – Одеса», М-12 та на автомобільній дорозі місцевого значення до села Кедина Гора.

Важливо вказати на те, що на офіційному веб-порталі Служби автомобільних доріг в Черкаській області розміщено прес-реліз стосовно зустрічі  керівництва Служби  з очільником Черкаської області, яка відбулась 12 березня 2015 року. В якому проінформовано громадськість щодо реформування  дорожньої галузі України, межі  відповідальності  за стан автомобільних доріг органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також змінені джерела фінансування.

Служба постійно звертається до обласної влади, народних депутатів обраних від Черкащини та до Державного агентства автомобільних доріг України, вживає інші заходи щодо збільшення фінансування робіт на автомобільних дорогах області.

На сьогоднішній день, відповідно до доручення  Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка Міністерством фінансів України спільно з Укравтодором прийнято рішення  про виділення додаткових коштів з державного бюджету для Укравтодору на ліквідацію ямковості на дорогах загального користування. Сума виділених  коштів на Черкаську область уточнюється та буде оприлюднена додатково.

Треба сказати і про те, що на сесії Черкаської обласної ради прийнято рішення щодо виділення коштів в сумі 1,5 млн грн. на експлуатаційне утримання автомобільної дороги (ямковий ремонт) Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ. Рішенням визначено розпорядником вказаних коштів Департамент капітального будівництва Черкаської ОДА. Однак, станом на 26.03.2015 року Черкаська ОДА не визначила Замовника вказаних робіт. Крім того, Служба неодноразово зазначала про те, що відсутній будь-який порядок використання коштів місцевого бюджету на об’єктах державного значення, що ускладнює процес освоєння виділених ресурсів. Разом з тим, працівники Служби спільно із заінтересованими підрозділами Черкаської ОДА шукають шляхи вирішення зазначених проблем.

З приводу сумнівів Голови Черкаської ОДА та його заступника повідомляємо, що в телефонній розмові начальник Служби  автомобільних доріг Андрій Мартинюк повідомив, що 6 березня він звернувся за допомогою до лікарів у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я, наразі він проходить курс лікування серцево-судинної системи і після завершення лікування будуть представленні відповідні документи визначення діючим законодавством по місцю роботи. І тому припущення Голови Черкаської ОДА про відсутність його на робочому місці — «більше ніж місяць » – помилкові та не обґрунтовані.

Також вважаємо, що не може з уст державної посадової особи такого рангу як Голова Черкаської ОДА, звучати заклики до захисту територіальної цілісності України, у вигляді погроз. Тим більше, в такий не простий для Батьківщини час.

Хочемо зазначити, що захищати свій дім, свою землю, своїх дітей та батьків є обов’язок кожного справжнього чоловіка. Сподіваємось, що таку позицію розділяють і чоловічі колективи інших державних установ, в тому числі і Черкаської обласної державної адміністрації.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Сам такий» – черкаські дорожники написали лист у відповідь на критику Ткаченка