Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проблеми учасників АТО вирішуватиме обласна програма
30 березня 2015, 13:55 Друк

В області за дорученням голови ОДА Юрія Ткаченка розроблено ПРОЕКТ ОБЛАСНОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки. Про її основні засади та принципи реалізації говорили під час засідання в обласній державній адміністрації під керівництвом заступника голови – керівника апарату ОДА Віталія Коваля. Про це інформують в Черкаській ОДА.

Обласна програма створена відповідно до Указу Президента України від 18.03.3015 №150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції». 

– Метою Програми є забезпечення вирішення нагальних питань соціального захисту і реабілітації учасників АТО, – пояснює Віталій Коваль, – їхніх сімей та родин, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримки їх належного морально-психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їхніх родин. 

Програмою зумовлено надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих учасників АТО; додаткових пільг; комплексних медичних, психологічних та соціальних послуг; забезпечення потреб у медичному обслуговуванні, підтримання рівня здоров’я учасників АТО тощо. 

На зустрічі в ОДА були присутні представники обласної влади, громадських організацій, безпосередньо бійці, які обговорювали шляхи реалізації даної програми. 

Варто зауважити, що до 1 квітня цього року можна подати пропозиції до внесення змін у Програму, які обов’язково будуть враховані. Передбачається, що означена програма буде представлена до розгляду на найближчій сесії обласної ради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Проблеми учасників АТО вирішуватиме обласна програма