Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині оселилося майже 13 тисяч переселенців зі Сходу
30 березня 2015, 13:55 Друк

На Черкащину продовжують прибувати переселенці зі східних регіонів країни. Тільки за минулу добу приїхало вісім осіб. Наразі на території області перебуває 12 553 вимушено переміщених громадян України, зокрема 2 294 дитини, водночас за весь період збройного конфлікту покинуло область 2 580 осіб. 

Ті, хто обрав наш край як місце тимчасового притулку, отримують необхідну допомогу та соціальні гарантії для налагодження повноцінного життя. 

Так, із 5 980 сімей, які звернулися за призначенням щомісячної адресної допомоги на проживання, позитивну відповідь отримали 5 804. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509 органами соціального захисту населення взято на облік 7 084 сім’ї загальною чисельністю 11 998 осіб. Але особливу увагу, за словами в. о. директора обласного контактного центру Лариси Ходаковської, приділяють соціально вразливим категоріям приїжджих. 

Утім, область готова і далі приймати тих, хто потребує допомоги. Для цього підготовлено 49 об’єктів, де можна розмістити 203 переселенця. 

– Для перевезення людей з небезпечних територій налагоджена співпраця з АТП обласної ради. Також контактний центр тісно співпрацює з волонтерами, міжнародними благодійними організаціями. За підтримки народного депутата Ірини Геращенко Черкаська область нещодавно отримала благодійну допомогу з Данії на суму 274 058,32 грн. для внутрішньо переміщених громадян, – каже Лариса Ходаковська.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині оселилося майже 13 тисяч переселенців зі Сходу