Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутатів обласної ради на Чигиринщині озброїли лопатами та відрами
30 березня 2015, 14:05 Друк

Депутати Черкаської обласної ради на чолі з головою облради Валентиною Коваленко 27 березня приїхали на запрошення лісівників до Холодного Яру на Чигиринщину, щоб взяти участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». 

Депутати обласної ради, озброївшись лопатами, відрами та рукавичками, посадили калину біля «Монастирського ставу». Усього було висаджено кілька десятків кущів.

– Саджати дерева, озеленювати наш край – благородна справа. Тому ми з депутатами залюбки відгукнулися на пропозицію взяти участь у цій акції. Особливо приємно прикрасити калиною саме Холодний Яр – це місце, святе для кожного українця, – зазначила голова обласної ради Валентина Коваленко.

Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» лісівники проводять вже десятий рік поспіль. Вони залучають громадськість і представників влади до висадки лісів. Захід триватиме до 21 квітня. У межах акції висаджуватимуть різні породи дерев залежно від місцевості, зазначають у відділі інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської облради.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутатів обласної ради на Чигиринщині озброїли лопатами та відрами