Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринським підприємцям настирливо радять не встановлювати на основні продукти харчування шалені надбавки
30 березня 2015, 17:36 Друк

25 березня у Чигиринській РДА відбулося засідання робочої групи з проведення моніторингу цін на продукти харчування у населених пунктах району. 

Заступник голови райдержадміністрації Лариса Порожня зауважила, що стан цінової ситуації в районі постійно знаходиться на особливому контролі в районній державній адміністрації. З початку року спостерігалося зростання цін на основні продукти харчування, яке викликане підвищення курсу іноземної валюти. Випадки ажіотажного попиту та спекулятивні дії оптових постачальників продуктів харчування призвели до підвищення роздрібної ціни на продукти харчування. 

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко проаналізувала цінову ситуацію, що склалася в районі, і повідомила, що з метою недопущення необґрунтованого росту цін на соціально-значущі продукти харчування на споживчому ринку району управлінням проводиться щодекадний моніторинг по переліку товарів, які визначені як товари першої необхідності. 

Стримує роботу по контролю за встановленням цін на основні продукти харчування мораторій на проведення перевірок суб’єктів господарювання, який діятиме до червня 2015 року, та відсутність державної інспекції з контролю за цінами, яка слідкувала б за дотриманням економічно обґрунтованих цін на товари та за державним регулюванням на їх надбавки.

Суб’єкти підприємницької діяльності повинні дотримуватись вимог розпорядження облдержадміністрації від 29.12.2007 № 464 «Про регулювання цін на основні продовольчі товари», зі змінами і доповненнями до нього щодо встановлення граничної торговельної надбавки до оптової ціни виробника на борошно, хліб, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м’ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, олію соняшникову, яйця курячі до 10 відсотків без урахування витрат з їх транспортування у міжміському сполученні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринським підприємцям настирливо радять не встановлювати на основні продукти харчування шалені надбавки