Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відбувся Форум місцевого розвитку
30 березня 2015, 17:37 Друк

Днями у Чигирині відбулося перше засідання Форуму місцевого розвитку Чигиринського району. 

Участь у форумі взяли члени координаційного комітету Форуму, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та громадські активи сіл Вершаці, Тіньки, Топилівка та Медведівка, які стали учасниками ІІІ- фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Голови сіл та голови громадських організацій поінформували про пріоритетні проблеми, для вирішення яких вони об’єднуються, та озвучили плани щодо їх реалізації.

На порядку денному розглянуті питання, що стосуються особливостей державної реєстрації сільських організацій громади, оподаткування неприбуткових організацій та порядку фінансування будівельних робіт за рахунок бюджетних коштів. Роз’яснення за вказаними питаннями надали провідний спеціаліст реєстраційної служби Чигиринського районного управління юстиції Анна Корецька, головний держаний інспектор Чигиринського відділення Кам’янської ОДПІ Надія Чабаненко та начальник управління державної казначейської служби України у Чигиринському районі Світлана Куценко. 

На завершення Форуму заступник голови районної ради Тетяна Кучеренко побажала учасникам Проекту успіхів у реалізації громадських ініціатив, вирішенні першочергових проблем з метою покращення умов життя сільських жителів та запевнила про підтримку з боку районної ради.

Після засідання Форуму було проведено також тренінги для пілотних громад.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відбувся Форум місцевого розвитку