Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах може з’явитися спілка анонімних алкоголіків
31 березня 2015, 11:18 Друк

Алкоголізму – бій. Всеукраїнська спільнота анонімних алкоголіків у рамках міжнародного автопробігу відвідала черкаських заручників зеленого змія. Усі учасники руху свого часу позбулися алкогольної залежності і нині діляться своїм досвідом повернення до здорового життя, інформує ОДТРК Рось.

Нині в Україні близько 120-ти груп анонімних алкоголіків. Реабілітація пиякiв проходить за програмою 12 кроків. Вона допомагає людині змінитися духовно. На засіданнях організації учасники вчаться не покинути пити, а вирішувати проблеми тверезими і бути готовими до всіх негараздів життя. Переконують: результат буде, коли людина зрозуміє: алкоголізм – це хвороба, яку потрібно бороти і медикаментами, і морально.

У Черкасах діє спілка анонімних наркоманів, туди входять 40 осіб. Організація анонімних алкоголіків ще не створена. Проте, лікарі черкаського наркодиспансеру вже міркують над цим питанням.

А для родин алко- та наркозалежних в обласному наркодиспансері вже проходять спеціальні семінари на тему: як виявити згубну звичку та змусити хворого лікуватися. Заняття відбуваються щоп’ятниці о 17.00 годині.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 СЕЛЯНИН 01.04.2015 10:19
Это под патронатом ОДА с соответствующим бюджетным финансированием Надиюсь на гроши
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах може з’явитися спілка анонімних алкоголіків