Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Зразки заяв про призначення субсидії розішлють усім жителям області
02 квітня 2015, 12:15 Друк

Жителі міста й області найближчим часом отримають у свої домівки бланки заяв про призначення житлової субсидії та декларацій про доходи і витрати. Крім цього, до кожного надійде детальна інструкція з їх заповнення та контактна інформація місцевих органів соціального захисту. Про це інформують в Черкаській ОДА.

Нагадаємо, у зв’язку з підвищенням тарифів на послуги житлово-комунальної сфери з 1 квітня нинішнього року та з метою надати підтримку жителям країни, держава визначила механізм спрощеної системи надання субсидій, який діятиме по-новому.

Так, вирішено, що організації, які надають послуги теплопостачання, енергопостачання тощо, на місцях виготовлять та розповсюдять інструкції, заяви й декларації кожній людині, яка може претендувати на отримання субсидій. Про це повідомлено було під час всеукраїнської селекторної наради за участі Прем’єр-Міністра України Арсенія Яценюка, а також у ході робочої наради під керівництвом заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Віталія Коваля та представників комунальних підприємств житлово-комунальної сфери, а саме: Черкасиобленерго, Теплокомуненерго, Черкасигаз та інші. Допомагатимуть в роботі Водоканал та Укрпошта при співпраці з обласною владою та місцевою.

– Нині важливо, щоб кожен громадянин регіону був поінформованим та обізнаним щодо можливості оформити субсидію. У разі ж виникнення запитань, мешканці міста й області можуть звернутися за відповідними номерами телефонів, вказаними в пам’ятці, що також надсилатиметься, – пояснює заступник голови Віталій Коваль.

 Більш детально із системою надання субсидій та відповідними формами для заповнення можна ознайомитись далі:

Заява і Декларація

Інструкція

Паспорт (про надання субсидії)

Калькулятор (орієнтовний розрахунок розміру субсидії)


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Зразки заяв про призначення субсидії розішлють усім жителям області