Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Посадових осіб «Азоту» звинувачують у розкраданні державних коштів
03 квітня 2015, 10:29 Друк

Міністерство внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження за фактом зловживання з боку групи підприємств Дмитра Фірташа OSTCHEM на суму 2,3 млрд гривень. 

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці особистій сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" – інформує ПресЦентр.

"Міністерством внутрішніх справ відкрите кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, розкраданням бюджетних коштів з боку посадових осіб групи підприємств Д. Фірташа OSTCHEM", – повідомив він.

"Дії посадових осіб підприємств ПАТ "Азот", "Рівнеазот", "Концерн Стирол", "Северодонецького об'єднання "Азот" – оцінюються як дії, що призвели до розкрадання в держави коштів на суму більш 2,3 млрд. грн", – додав він.

Провадження відкрито за статтею 191 КК України, частина 5 (особливо великі розміри).

"Сьогодні в Головному слідчому управлінні МВС заслуховував матеріали, напрацьовані оперативниками й слідчими. Терпіти таке знущання над державою неможливо! Справа порушена, напрацьовані матеріали передаємо для процесуального управління й визначення підслідності в Генпрокуратуру" – повідомив він.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Посадових осіб «Азоту» звинувачують у розкраданні державних коштів