Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У черкаських селах ледь не трапився паводок через руйнування греблі
06 квітня 2015, 22:47 Друк

2 квітня 2015 року рятувальників повідомили що в с. Михайлівка близько 12 години змило насипну греблю ставка, площею 6 Га, який перебуває в оренді. Внаслідок пориву дамби ніхто не постраждав але вода на своєму шляху зруйнувала дерев’яний місток, нанесла шкоду земельним ділянкам приватних домоволодінь місцевих жителів на площі близько 800 квадратних метрів, в с. Жаботин на гідроспоруді відщербнуто бетонну плиту на площі 0,5 квадратних метрів та підтоплена рибацька будка.

Вода на своєму шляху із с. Михайлівка тече через ставки с. Флярківка, с. Жаботин, с. Куликівка і впадає в р. Тясмин. Рівень води піднявся в ставках даних сіл близько 0,4 метра. Для пропускної здатності води на греблях ставків с.с. Флярківка та Жаботино відкриті засувки. Процес спаду води поступово зменшується, проводиться насипання зруйнованої дамби. Ведеться постійний моніторинг рівня води в ставку.

Кам'янський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області звертається до орендарів ставків та сільських голів району щодо дотримання вимог чинного законодавства стосовно забезпечення природоохоронних заходів, правил охорони життя людей на водних об’єктах, а також пропонуємо при укладанні договорів оренди на земельні ділянки водного фонду передбачити виконання заходів по утриманню в належному стані гідротехнічних споруд орендарем. Щодо надання вчасної інформації для негайного реагування і ліквідації надзвичайної події, щоб запобігти переростання в надзвичайну ситуацію, матеріальних збитків, або навіть людських жертв шановні громадяни нашого району звертайтеся до СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ за номером «101».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У черкаських селах ледь не трапився паводок через руйнування греблі