Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Медведівські школярі розписали до Великодня писанки
07 квітня 2015, 15:34 Друк

Стало вже доброю традицією НІКЗ «Чигирин» співпрацювати з учнями та вчителями Медведівської середньої школи . Готуючись до свята Світлого Христового Воскресіння працівниками музею Богдана Хмельницького та краєзнавчого музею села Медведівки у школі був проведений майстер-клас «Писанка – шедевр українського мистецтва». 

Яйце декороване традиційними символами в народі називають писанкою. Писанкарство – надзвичайно цікавий вид народних художніх ремесел. Писанка – велике надбання нашої культури, безцінний скарб нашого народу, шедевр мініатюрного розпису. Традиція писанкарства передавалася від покоління до покоління і сьогодні вона набуває великого інтересу і відродження. 

Для Ольги Піскун –наукового співробітника Національного-історико культурного заповідника «Чигирин» розписувати яйця до Великодня є покликанням душі. Свою майстерність вона передає діткам. Учні Медведівської школи з великим задоволенням долучилися до таємниць писанкового світу. Хлопчики на рівні з дівчатками з захопленням творчо підішли до розпису яєць, дотримуючись традицій символів. Неочікуваним для самих дітей був результат - кожна писанка була неповторною і унікальною у розписі. Учні отримали чудову можливість ознайомитися з технологією написання писанки, символами в писанкарстві, символіки кольорів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Медведівські школярі розписали до Великодня писанки