Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Столичні журналісти з’ясували чиїм ставлеником є губернатор Черкащини
07 квітня 2015, 16:33 Друк

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко «орієнтується» на заступника глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, свідчить аналіз, проведений виданням «INSIDER».

До переходу в команду Петра Порошенка Ковальчук був головним орговиком в «УДАРі» й брав участь у розподілі посад після Революції Гідності. Тому деякі з губернаторів, які отримали тоді крісла за квотою цієї партії, були «зав'язані» особисто на нього. Зокрема, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

«Ковальчук займався розвитком регіональної мережі. Ткаченко довгий час фінансував наш обласний осередок в Черкасах, нею керував молодий хлопець, який не тягнув на посаду губернатора, ось ми і висунули тоді його кандидатуру», – згадує один із колишніх нардепів від «УДАРу».

До слова, співрозмовники «INSIDER» у керівництві Черкаської ОДА розповідають, що Ковальчук відстояв Ткаченка в його протистоянні з нардепом від БПП Владиславом Голубом, якого «просуває» на посаду ще один куратор областей, заступник голови фракції БПП в Раді Ігор Гринів.

Нагадаємо, Юрій Ткаченко – один із двох українських голів ОДА, призначених одразу після Революції Гідності й перепризначених у вересні (другий – голова Київської ОДА Володимир Шандра). Решта керівників областей за минулий рік змінилися.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Столичні журналісти з’ясували чиїм ставлеником є губернатор Черкащини