Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Вчителі з Вершаців потребують вирішення житлового питання
08 квітня 2015, 14:24 Друк

Відповідно до графіку особистого прийому громадян в Чигиринській райдержадміністрації 7 квітня голова райдержадміністрації Володимир Клименко провів прийом. 

До районного очільника звернулися жителі с. Вершаці з питанням щодо сприяння у приватизації частини будинку, в якому вони мешкають понад десять років. Проблема полягає в тому, що проживають вони в будівлі, яка знаходиться на балансі відділу освіти райдержадміністрації (житло для вчителів), і як працівники школи мають право на житло, але без права на його приватизацію. Одним зі шляхів вирішення питання є передача майна на баланс сільської ради, яка зможе надалі зняти статус «службового приміщення» і надати дозвіл на виготовлення необхідної документації на приватизацію.

Проте начальник відділу освіти райдержадміністрації Катерина Невгоденко аргументовано довела, що в будівлі наразі проживають й інші вчителі, й тримаються ці житлові площі для молодих спеціалістів, в яких є потреба навчального закладу.

Голова райдержадміністрації запевнив, що детально вивчить дане питання. 

– Я збираюсь відвідати всі територіальні громади найближчим часом. Під час поїздки у Вершаці ми обов’язково спільно з сільським головою, директором школи і у вашій присутності розглянемо шляхи вирішення даної проблеми, – зазначив Володимир Клименко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Вчителі з Вершаців потребують вирішення житлового питання