Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Школяр з Чигиринщини здобув «бронзу» у обласному чемпіонаті з шахів
08 квітня 2015, 17:20 Друк

В місті Черкаси 28-29 березня та 4-5 квітня 2015 року проходив чемпіонат Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат. Змагання відбулися у вікових групах за коловою і швейцарською системою. Від Чигиринського району у турнірі взяли участь Олександр Коркоць та Вікторія і Владислав Захарченки.

У віковій категорії до 12-ти років серед юнаків восьмирічний Владислав Захарченко виборов ІІІ місце серед 16 учасників. Перші три тура Владислав завершив перемогою, здолавши у другому турі майбутнього переможця Ростислава Гончаренка із Золотоноші, для якого це була єдина поразка у чемпіонаті. В четвертому турі чигиринець поступився срібному призеру турніру черкащанину Єгору Чобітьку. У напруженій рівній боротьбі після шостого туру тільки ці три шахісти мали по 5 очок. Долю золота, срібла і бронзи вирішив останній тур. Переможці нагороджені медалями і грамотами управління у справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністраціі та Федерації шахів Черкаської області. Нагороди шахістам вручив Президент Черкаської обласної федерації шахів Сергій Жуган.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Школяр з Чигиринщини здобув «бронзу» у обласному чемпіонаті з шахів