Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринському коледжі рятувальники ліквідували псевдопожежу
09 квітня 2015, 19:57 Друк

9 квітня у Чигирині на телефонну лінію екстреного виклику "101" надійшло повідомлення про пожежу в будівлі Чигиринського економіко-правового коледжу. Саме від цього повідомлення розпочався відлік для проведення тактико-спеціальних навчань. 

Проведення навчань на об’єктах з масовим перебуванням людей до яких відноситься і учбові заклади займають значну частину в системі підготовки бойових підрозділів ДСНС. Водночас імовірні загрози вимагають оперативності та правильності в діях не лише від рятувальників, велике значення особливо на первинному етапі під час виникнення пожежі мають правильні дії адміністрації та персоналу коледжу.

За тактичним задумом навчань, пожежа виникла в актовій залі навчального корпусу після короткого замикання електропроводки. Прогнозуючи найгірший варіант, рятувальники припустили її запізнє виявлення що у реальності обов’язково призведе до поширення вогню на весь зал та заповнення димом евакуаційних шляхів а також сходової клітки і холу першого поверху.

Виконуючи поставлені завдання, черговий караул місцевої пожежно-рятувальної частини, відпрацював дії газодимозахисників, проведення розвідки та "гасіння" пожежі в умовах сильного задимлення. Спостерігачі уважно стежили за діями рятувальників під час виконання кожного з передбачених завдань. Але особливу увагу приділено проведенню розвідки а також евакуації потерпілих.

Вдосконалюючи систему реагування на надзвичайні ситуації все більшої актуальності набувають питання взаємодії підрозділів пожежної охорони не лише із аварійними та оперативними службами міста, а й із адміністрацією об’єкта.

– Ми постійно вдосконалюємо власні дії, оперативність, майстерність, професіоналізм та швидкість у прийнятті керівних рішень, але аналіз пожеж та надзвичайних ситуацій вимагає від нас і активної співпраці на усіх етапах ліквідації пожеж із адміністрацією об’єкту, – зазначив начальник Чигиринського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Лазоренко, – саме тому готуючи ці навчання, ми передбачили кілька заходів спрямованих саме на розвиток такої взаємодії. Приємно, що працівники коледжу добре впоралися із поставленими завданнями та порозумілися з службами екстреного реагування. Проте нам ще є над чим працювати. Навчання показали що ми майже не використовуємо можливості та знання студентів навчального закладу які здатні надати суттєву підтримку особливо у частині виявлення пожежі та проведенні екстреної евакуації.

Відео.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 ЖИТЕЛЬ гуртожитку 09.04.2015 22:25
Ці тренування "показуху" вони проводять на базі коледжу вже мабуть років 6-7, демонструють які вони специ. Але коли насправді горів гуртожиток то вони приїхали через ПІв години, завели шланги не з тієї сторони де треба, шлангами (дирявими) залили всі поверхи, камазом подавили всі клумби(хоча горіло біля заасфальтованої площадки), увесь дим напрвили в середину гуртожитку, так як відкрили не ті двері і т.д.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринському коледжі рятувальники ліквідували псевдопожежу